GTA-MP

Módy


TEAM:

Team Deathmatch: Jak už z názvu vyplívá tak to bude hra na teamy které pudou po sobě hlavanehlava , hráči s teamů musejí nasbírat co nejvíce peněz .Ten tým kerý bude mít nejvíce peněz vyhrává.

Team Mafia Work: V tomto módu budete vy se svím teamem pracovat pro mafii a dělat pro ní úkoly za které dostanete ten něaký finanční obnos který bude náležet vašemu teamu.Team s nejvíce penězma vyhrává.

Team Car Jack City: Tento mód je velmi zajímavý tím že musíte auta které máte musíte dopravit na dané místo dopravit s co nejmenším poškozením (čím menší poškození tím větší odměna).

Cops N Crooks: Mód je velmi prostý : 2 teamy kdo přežije vyhrává.

All for One: V tomto módě jsou gangsteři a policie proti sobě , gangstové musejí uchránit a dopravit svého bosse na dané místo , a policie jim má v tomto převozu zabránit za každou cenu.

One for All: Tento mód je velmi podobný módu All for One akorát že zde neni žádný boss ale jen sami gangsteři proti tlupě policistů.Jestliže jsou vystříleni všichni gangsteři vyhrává policie, jestli se mafii podaří uniknou v policajtském autě vyhrávají gangsteři.

Turf war: Obsaďte se svím, týmem co nejvíce základen ve městě a vyhráváte.

RACE:

Race: Tento mód je velmi známý hlavně ze závodních her , závod je rozdělen na start a finish mezi nimi jsou checkpointy. Když zablouďíte automaticky vás to teleportuje na poslední checkpoint který jste projel naposed.

Free Race: Závod velmi prostý musíte se dostat z bodu A do bude B tod vše.

Cannonball Run: Podobné jako Free race akorád rozdíl je v tom že jsou v závodě checkpointy.

GTA Race: Toto je podobné jako normální závod akorád se liší v tom že se při něm může střílet takže po cestě do finishe potkáte protivníky a i zbraně které si můžete vzít(může se vystupovat z vozu).

 
Copyright 2009 © Webové stránky jsou vytvořené Administrátory : Tommy.35, EnroX